Wizyta w Polsce Pana Wang Tianyi


W dniach 4 i 5 maja 2018 r. miała miejsce wizyta w Polsce Pana Wang Tianyi, Dyrektora Generalnego (CEO) China Everbright International, spółki będącej głównym akcjonariuszem NOVAGO.

Pan Wang rozpoczął swoją wizytę od nowego biura NOVAGO w Warszawie w Platinium Business Park przy ul. Domaniewskiej 44, gdzie dokonał uroczystego przecięcia wstęgi. Pan Wang był pod wrażeniem nowoczesnego wystroju i wyposażenia biura. W czasie spotkania pokreślono, że nowe biuro będzie miejscem pracy nie tylko dla pracowników NOVAGO, ale i gości z China Everbright International. Po ceremonii przecięcia wstęgi Pan Wang zjadł lunch z pracownikami Novago. W czasie lunchu pracownicy mieli okazję w radosnej i swobodnej atmosferze porozmawiać z Panem Wangiem na najróżniejsze tematy. Pan Wang zachęcił pracowników NOVAGO do dzielenia się swoimi pomysłami na temat dalszego rozwoju Spółki z kadrą kierowniczą.

Następnego dnia, 5 maja, Pan Wang odwiedził zakłady NOVAGO w Różankach i Złotowie, gdzie miał okazję zobaczyć, jak w praktyce wyglądają stosowane przez NOVAGO technologie. Podczas spotkania z kierownikami zakładów Pan Wang przedstawił również kilka swoich propozycji związanych z usprawnieniem działania zakładów. Zaznaczono, że NOVAGO będzie więcej czerpać z bogatego doświadczenia i rozwiązań technologicznych swojego akcjonariusza, China Everbright International. Pan Wang podkreślił, że NOVAGO stanowi główną platformę rozwoju China Everbright International w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i w przyszłości nastąpi jeszcze większe zacieśnienie współpracy pomiędzy obydwiema firmami.

Ceremonia przecięcia wstęgi

Wizyta w zakładzie w Różankach

Wizyta w zakładzie w Różankach